Bejm thyerjen e Betonit. prerjen dhe shpuarjen

Shitet nga: Shkodran 01 Qer 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Firma private DUSS ne Prizren
Ben thyerjen e betonit te madhesis dhe trashesis se ndryshme
Bejm heqjen e pllakave te qeramikes se vjetruar neper banjo
Heqjen e Mermerit, Granitit
Posedojm te gjitha llojet e daltave per cfar do nevoje
po ashtu bejm prerjen dhe shpuarjen e betonit
per me shum info lajm ne mob ose viber
+37744591722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim