Fasader moler

Shitet nga: sami 28 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
i punojm gjitha punet qka i perkel lymjes se shpies lyejm shpija me mallter te gatshem me maqin fasada izolime me styropor ngjyrosje dekorime te ndryshme me qmime me te lira ne treg bajm edhe fini italian ju mirpresim ne ket numer telefoni 044 215 092 si dhe marrim kompenzim qka do qe na hyn ne pun si mjete pune kerre etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim