Furrtar Bukëpjeks

Shitet nga: Bukëpjeks 29 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkoj Punë, Punoj zanatin e furres ne Pjekje ne Gatim dhe me lisnato posedoj dokumenta te Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim