Gur Punues

Shitet nga: Bajram 10 Qer 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
punojm te gjitha punet me gur.bejm dekorojm mure,shtepi
tretuar varreza kamina grilla rrath qeshme etj.dhe bejm shitjen e gurve dhe pllaka guri.punojm edhe me kompenzime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim