Instalues ,,DRINI,,

Shitet nga: drini 21 Pri 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm shitjen dhe montimin e të gjitha pajisjeve te ujit dhe kanalizimin neper shtepi dhe banesa.
Viber +377 44 240 603 049 237 281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim