Kërkoj 2 konsulent per pune

Shitet nga: Neli-lb 01 Krr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
KËRKOJË 2 KONSULENTË

Kërkojë 2 konsulent për punë.

Kandidatët e mundshëm dujet të njohin punën e shitjes në ndërmjetësimin e shitëblerjeve të pronaver të paluajshme.

Kandidatet e interesuar mund të kontaktojnë me AGJENCIONIN ``NELI-LB`` PRIZREN, ne mob. 045 275 795 ose 049 440 212 ose ne e-mail: nelilb@yahoo.com dhe nelitours_pz@Outlook.com

Me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim