KERAMIK instalim te ujit montim te shkallve dhe ..

Shitet nga: keramik 13 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
bejm montimin e keramikav shkallve mermer granit instalim te ujit sanitari laminat punojm ne ter kosoven ne shtepia private dhe objekte te ndryshe punen e kryejm ne menyr profesionale dheme kualitat te lart qmimi per montim te keramikes 3euro per m2 shkallve 5 euro
laminati 1euro m2 marrim vetura ne kompenzim te punes nr per kontakt 044 965 938 viber +37744965938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim