Kerkoj pune

Shitet nga: prizren 01 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkoj qvare do loje pune nuk shikoj shum qka vetem me punu jam shum i matur jam 31 vjeqare njeri familjes i martume e kam kryme Shkollen e Mesme Teknike Elektro Kompiuter flas Anglishte 50% Spanolishte85% Shqip100%Boshnjakishte100%dhe Polonishte50% Roga me mareveshje por jo ma e vogel se 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim