Kerkoj punetor

Shitet nga: edis 25 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkoj 4 kamanjera si dhe nje shankist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim