Kerkoj puntor

Shitet nga: Ridvan 24 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkoj puntor

Shankist
Kamarier
Pastrus
Shankisti dhe kamarieri duet me pas pervojji pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim