Kerkojm Pastruese

Shitet nga: Hotel Kacinari 25 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kemi nevoj per nje pastruese ne Hotel Kacinari, orari dhe rroga sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim