Kerkojm Recepcioniste

Shitet nga: Hotel Kacinari 25 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kemi nevoje per nje punetore ne recepcion te hotelit Kacinari, orari dhe rroga sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim