Konstruksion sera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konstruksion sera 28 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm pergaditjen dhe montimin e serav ne gjith teritorin e Kosoves jemi staf shum perfesional dhe ne qmime te arsyshme,per pune ju garantojm.
Kontakt:
044541337,
Pronar Besart Thaqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim