Krasitja e harrdhijave dhe pemeve shtepiake

Shitet nga: punetor 06 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
me marreveshje....lajmerouni ne tel..044 464 548 serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim