Krasitja e pemeve dhe hardhijave ne rrethinen e ..

Shitet nga: punetor 21 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
me marreveshje....044 464 548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim