Krasitja e pemeve dhe hardhijave ne rrethinen e ..

Shitet nga: punetor 03 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
me marreveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim