Moler 0.40 cent metri katror

Shitet nga: sami 25 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
moleraj 0.40 cent punojm gjitha punet qka i perket suvatimit dhe izolimit te jashtm 2.40 cent metri suvatim i mrendshem nga muri deri ne fasad izolime te jashtme 5.50 cent nga muri deri ne fasad numer per kontakt 044215092 marrim edhe kopenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim