Ndertojm shtepi edhe me kompenzim me kerre

Shitet nga: dani 20 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Ndertojm shtepi me ndertim the ulte dhe te mesem,
he gjith kosoven ,,,,film per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim