PUNIM ,GRANIT KERAMIKA RASA DEKOR KOMPENZIM EDHE..

Shitet nga: mermer 01 Mar 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
OFERTE SPECIALE!!! PUNA MIRE DHE LIRE
VEREJTJE! NUK JEMI PREJ ATYNVE QE I NDROJN PROFESIONET DHE QE PUNOJN LIRE E QE E PUNOJN KET PUNE PREJ MAS LUFTES APO QE 2 APO 3 VJET .PUNA JONE ESHTE KVALITATIVE FAMILJA JONE PUNON KET PUNE QE 40 VJET GJYSHI E STERGJYSHI ME NJE FJAL PUNOJM ME MERMER DHE GRANIT FAMILJARISHTE ME PROVOJ PUNE EDHE JASHTE KOSOVES PREJ 1978 DERI 1997 NE GJERMANI E PREJ 1997 DERI SOT NE KOSOVE.

Punojm gjdo lloje pune me MERMER E GRANIT TE LLOJEVE TE SHUMTA KINEZE APO ITALIANE
Pranojm Kompenzime me vetura..........
1. Shkallet
2.Podesa
3.Kamina Mbulojme me mermer e granit
4.Fasada te jashtme me mermer dhe granit Fasada Balkona edhe me Ankera metoda paster pa as nje lloj ngjitese vetem ankera dhe guri mund te hjeket edhe pas 20 vjetve paster .
5.Kuzhina mbulojm me granit e mermer
6.Hymje te shtepise
7.Ballkona
8.Polica per dritare
9.Keramika, Podesa,Banjo
Graniti eshte i Kines por edhe i Italis mvaret prej deshires juaj, Pranojm kompenzime te punes me naj vetur ose maj sen tjeter me vlere. Po ashtu punojm edhe keramika me provoj pune 40 vjeqare ne Kosove dhe jashte ne GJERMANI PUNE PROFESIONALE ...JU MIREPRESIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim