Pundore me grep

Shitet nga: diti 24 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
kemi pune dore me grep me porosi dhe te gatshme te interesuarit munden te kontaktojm ne mumer 044 821 034 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim