Sera nga 1 deri ne 50ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Berisha construction 26 Maj 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
BEJM NDERTIMIN E SERAVE NE MENYRE PROFESIONALE NGA STAFI I TRAJNUAR me pervoje 7 vjeqare.Ndertojme te gjitha llojet e serave NGA 1 DERI NE 50ARI
Ne bejme kompletimin e projektit tuaj si energjin efiqiente(sistemin solar),
Sistemin PIK PIK dhe venturin dhe hapjen e bunarit.
Me qmimet dhe cilesin me te mire ne treg me Garancion deri ne 5 vjet
Poashtu marrim edhe vetura si kompenzim me marreveshje

V.Berisha
045405211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim