Vizit kartela

Shitet nga: Hamza 19 Mar 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 EUR

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Shtypim vizit kartela me plastifikim matt - gllos apo ne karton 300gr
vizit kartela kartonit 4 eu 100 copë me nje anë / dy anshe 7 eu
500 copa kartonit nje anshe 20 eu dy anshe 35 eu
Vizit karta me laminim gloss / vizllueshem 100 copa 8 eu - 500 copa 45 eu
Vizit karta me laminim matt 100 copa 9 eu - 500 copa 45 eu
bejmë edhe blloka me logo te firmes dhe etiketa vet ngjitese per perdorim te jashtem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim