Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: betim kastrati 26 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet
me kupza te betonit gjithashtu bejm edhe hapjen e kanaleve
ne menyr profesjonale per me shum informohu ne 044937242 & 044515633
ne ju garantojm per punen qe e bejm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim