Zdrukthtar

Shitet nga: Bytyqi 14 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Brestoc-Rahovec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim