Kontabilitet & Auditim

Shitet nga: Kontabilitet 05 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Ofrojm sherbime kontabiliteti dhe auditimi:
- Regjistrimin e biznesit
- Mbajtjen e librave te kontabilitetit
- Pergaditjen e pasqyrave financiare
- Auditimin e pasqyrave financiare
- Programe te ndryshme kontabiliteti


Kualifikimi dhe pervoja jone flasin per suksesin tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim