Kurse per Kontabilitet

Shitet nga: Kontabilitet 21 Dhj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Organizojme kurse nga lenda e Kontabilitetit per nivelin Bachelor dhe Master:
-Kontabiliteti financiar I
-Kontabiliteti financiar II

Kualifikimi dhe pervoja jone flasin per suksesin tone

Facebook: https://www.facebook.com/Kurseekonomike/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim