Software per hotelieri, kafeteri, restorane, bar..

Shitet nga: s 23 Krr 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Programi per hotelieri, kafeteri, restorane, bare, lokale, dyqane, markete dhe shume te tjere...; POSSECTOR nga Kroacia i cili perdoret ne 19 shtete te botes me 7827 objekte te hotelierise tani edhe ne Kosove me cmime jashtezakonisht te lira..

Downloadoni programin per testim FALAS 14 dite.

- Porosi me TABLET, TELEFON
- Dhënia e faturës
- Analiza komplete dhe raporte lidhur me shitjën e artikujve
- Krijimi i normativave (ndërlidhja e Artikullit dhe Repromaterialit)
- Analiza komplete dhe raporte të materialit të harxhuar
- Puna komplete me depo (Pranimi dhe lëshimi i mallit).
- Analiza komplete e punës dhe gjendja në depo.
- Puna në rrjet
- Puna me ekran në kuzhinë;

Per me shume informata vizitoni www.possector-ks.com apo na kontaktoni
email:
info@possector-ks.com, .
office@possector-ks.com,
sales@possector-ks.com;
tel:
+377 (0)44 337 090;
+377 (0)44 226 340;


TAGS
programi per hotelieri, kafiqa, restorane, kafeteri, bare, dyqane, markete, softwareaudi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100s
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ . .
FIAT PUNTO DUCATO STOLO /
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT .
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER iveco iveko
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony .Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes.
PER KETO MAKINA:
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim