Mbaj kurs te Matematikes

Shitet nga: Muhameti 08 Qer 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Mbaj kurs te matematikes ne grupe nga 6 kandidat per klasat e dyta deri ne klasat e pesta.Tri here ne jave nga tre ore te plota apo kater ore te mesimit.Numri eshte i kufizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim