Japim Shatorra me Qera

Shitet nga: kriss Sot 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Japim Shatorra me qera per darsma dhe ahengjje te ndryshme familjare ose bejm shitjen e tyre kemi shatorat komplet tavolina ulse ndriqim etj, kemi te gjitha dimenzionet e tyre .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim