Japim Shatorra me qera

Shitet nga: kriss Dje 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Japim shatorra me qera per darsma dhe ahengje te ndryshme kemi tavolina shator ndriqim ulse etj kemi te gjitha dimenzionet e tyre si dhe i shesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim