Shes Shatorin

Shitet nga: kriss 26 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Shes Shatorin Dhe tavolinat jan te reja komplet tgjithat qmimi i volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim