Shes Shatorrat

Shitet nga: kriss 18 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
shesum Shatorra per darsma dhe ahengjje te ndryshme familjare kemi shatorat komplet tavolina ulse ndriqim etj, kemi te gjitha dimenzionet e tyre 12X7 EDHE 5X12
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim