Shes Tavolina Dhe ulse

Shitet nga: kriss 23 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
shesim tavolinat te reja te pa perdorura per darsma apo per shtepi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim