Shesim Shatora

Shitet nga: kriss 20 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Shesim Shatorat per darsma dhe ahengje te ndryshme jan shum pak te perdorura tavolina ulse shator ndriqim etj i kemi tte gjitha dimenzionet e tyre ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim