TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian Sot 04:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Ne ju ofrojme me qera :

* Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim),

* Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,

* Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,

* Tavolinen Dekoruese (speciale) per qift.

Per informata tjera kontakto :

Tel/Viber (+383) 049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim