Tenda Bellanica

Shitet nga: Bajram 16 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Tenda dhe tavolina me qira për ahengje të ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim