Tenda dhe tavolina per dasma

Shitet nga: Sabadin 09 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Ofrojme tenda te madhesive te ndryshme per dasma dhe ahengje familjare.
1.Tenda e madhe:12x6m.
2.Tenda e mesme:10x5m
3.Tenda e vogel:8x4m.
Te gjitha tendat jan te bardha dhe te reja.Montimin,çmontimin dhe transportin e bajme ne.Ju duhet vetem te na kontaktoni ne numrin e telefonoit:045 226 076.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim