Tenda dhe tavolina

Shitet nga: Sabadin 22 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Tenda te Dimensioneve te ndryshme per dasma dhe ahengje familjare.transporti,montiert dhe çmontimi falas.Bashke me tendat sjellim edhe uleset dhen tavolinat sipas nevojes dhe deshires siaj.Edhe ndriçimi i tendes eshte pergjegjesi e jona.
Juve ju mbetet te na thirrni ne tel.045 226 076.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim