Tenda per 100 200 300 deri 500 persona me dekorime

Shitet nga: Kujtim 20 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Ofrojm tenda, tavolina dhe karrike nga druri dhe plastika me mbulushmeri deri me 500 persona.
Posedojm tenda me tepije te kuqe, me dekorime, dhe tavolina speciale per dhenderrin dhe nusen.

049 / 410 381
044 / 410 381
049 / 212 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim