TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Shitet nga: Ardian 16 Qer 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Ofrojme me qera :
*Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) ,
*Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa ,
*Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa ,
*Tavolina Speciale Dekoruese per qift,
*Karrikat Speciale Dekoruese per qift.
***TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS***
Tel/viber : (+383) 049 81 71 81.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim