Tenda korrika tavolina me Qera Prizren 049;306;493

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme Tenda korrika tavolina me mbulesa transporti dhe montimi gratis ne gjith kosoven per rezervim kontakto 049;306;493 viber 38348306493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim