Bejme embelsira me porosi

Shitet nga: bleta 02 Pri 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejme embelsira me porosi si p.sh bakllava,torte,boze,trileqe etj.Mundeni me kontaktu edhe ne viber +37744149049.Tani posedojme edhe faqe ne rrjetin social FACEBOOK.Emri ne faqen FACEBOOK eshte"Embeltore Bleta".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim