Fara për Sera

Shitet nga: Ilir 19 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes fara te ndryshme per sallata, momentalisht kemi 10 lloje te sallatave .
Ne dispozicion jan edhe 100 paketime .
Qmimi nese i merr të 100 cope është 2.80 € për copë, ndërsa nese merr ne sasi me te vogel jan 3.20 €.
Farat jan te iportuara nga Gjermania dhe janë të klasit të parë, ne garantojme për këtë farë.
Kontakt edhe Viber 049-289583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim