GATIMI I USHQIMEVE TRADIOCINALE - FLIJA etj...

Shitet nga: Leutrim Braha 16 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Gatuajmë ushqime tradiocinale - FLIJA etj.
VETËM ME POROSI

KONTAKTONI NË NUMRAT:

029 243 825

MOB. 045 275 795
049 440 212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim