Gjellera per ahengje familiare me skar Te Sejati

Shitet nga: Sejat 14 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
ofroj gjellera per ahengje familiare e me nje kvalitet te lart te ushqimit ashtu si gjellera ashtu edhe me skar
shkoj me porcione dhe me tablla gjendem ne tusuz
qmimi me marveshje + tavolina

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim