gatuajmË ushqim tradiocinal - flija etj.

Shitet nga: Braha Zejnel 02 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
GATUAJMË USHQIM TRADIOCINAL - FLIJA ETJ.

VETËM ME POROSI

kONTAKTONI NE TELEFONA:

029 243 825
MOB. 045 275 795
049 440 212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim