Behen perkthime nga Gjuha Shqipe ne Gjuhen Turke

Shitet nga: Muhameti 14 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Behen perkthime nga Gjuha Shqipe ne Gjuhen Turke dhe anasjelltas.Si dhe bejme pregaditjen e kandidateve per vozites te kategorise B.Me pak perkushtim vjen edhe rezultat i duhur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim