KAZAZI"pastrimi Tepihave dhe Mobiljeve

Shitet nga: kompania pastrimi Kazazi 31 Krr 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Ne kujdesem për pastërtin tuaj....... Bëjm larjen Tepihave me makina me te reja me kualitet shum te lart pranimi bëhet mas telefonatës juaj transporti mbrena qytetit deri prag te deres asht gratis si dhe pastrimin e Mobiljeve ne garantojm për pun ...nr. kon. 044-207-555#049-21-00-33 ju mirpresim clener service KAZAZi.......PUNA me e shpejt se qe mendohet ...Puna ësht nder pastërtia shendet. Me një provoj shumë vjeqar

Përvoja jon tregon cilsin e punës son"
Nëse keni donjë vërejtje na thoni neve nëse ju ka pëlqyer tregoni tjerve....KAZAZI""""
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim