KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEP..

Shitet nga: ARIAN-O45-405531 Dje 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA -EXTRA. -E SPECIALIZUAR .PËR PASTRIM - SHTEPIVE LOKALET OBJEKTE LARIJEN E GEJAVE[kauqat] LARIJEN E KONFORIT -VETURAVE [tapacirat ulse etj] ME SHAMPONA NGA GJERMANIA- BËJM MONTIMIN E BLLOBEKAVE [tapeta shtepive lokaleve] ME QMIME ME TË, VOLISEM NË RAJON. -JU MIRË PRESIM -.NR ,045-40 55 31 --049-714 060.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim