Kompania Pastrimit '' TINI - DENI ''

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: '' Tini - Deni '' 26 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania Pastrimit '' TINI - DENI '' ofron shume sherbime dhe lloje te pastrimit , si pastrime gjenerale te shtepiave, banesave, kauqave, keramikave, gjamave, karrigave, veturave, autobusave, tepihave, salla ta dasmave ,hoteleve ,restoraneve etj.

Kompania Pastrimit '' TINI - DENI '' bene mirembajtjen e shtepive , lokaleve , hoteleve ne menyren me perfekte.


Kompania Pastrimit '' TINI - DENI ''
info: 044-218-041

Mund te na gjeni edhe ne facebook :

https://www.facebook.com/Clean-Wash-Tini-Deni--1572851602985991/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim